Marek Balt
Marek Balt9 godziny temu
Startuję w wyborach do Europarlamentu 🇪🇺🇵🇱, ponieważ chcę, aby Polacy byli bezpieczni w Unii Europejskiej, chcę żebyśmy byli uczciwym krajem, w którym są uczciwe sądy i uczciwi prokuratorzy, a nie sterowani przez aktualnie rządzących polityków.

#KoalicjaEuropejska
Marek Balt
Marek Balt10 godziny temu
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Marek Balt
Marek Balt22 godziny temu
Zdjęcia z posta użytkownika Marek Balt
Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie
Wczoraj miałem przyjemność wziąć udział w jubileuszu 25-lecia częstochowskiego fotoreportera Grzesiek Skowronek. Częstochowa to wspaniałe miasto, które na przestrzeni ostatnich lat przeszło ogrom pozytywnych zmian. Raz jeszcze gratuluje tak wspaniałego dorobku artystycznego.
Marek Balt
Marek Balt1 dzień temu
🇵🇱🇪🇺 Fundusze unijne stanowią nieoceniony wkład finansowy w realizacji wielu zadań na terenie województwa śląskiego. Bez nich część ze zrealizowanych inwestycji nie mogłaby powstać dlatego tak ważne jest, aby nasze województwo było silnie reprezentowane i aby środki finansowe które zostaną przekazane w kolejnej perspektywie były jak najwyższe.
Marek Balt
Marek Balt2 dni temu
Udział w konwencji Koalicji Europejskiej
Marek Balt
Marek Balt2 dni temu
Polska - Pod przykrywką kolejnych przekształceń OFE rząd po prostu chce łupić Polaków z naszych wspólnych pieniędzy

Jakkolwiek by się to nie nazywało i jakkolwiek by tego nie uzasadniać, to rządzący kolejny raz w myśl łatania własnych dziur budżetowych chcą tego dokonać pieniędzmi Polaków. I to w myśl "wielkich" udogodnień...dla Polaków. Jesteśmy grabieni z pieniędzy, które nam się należą! Premier Morawiecki proponuje opłatę przekształceniową w wysokości 15% od zgromadzonej kwoty? Pytanie za co? Czy bardziej na co? Na "piątkę Kaczyńskiego"!