Marek Balt
Marek Balt15 godziny temu
🔴 Na ostatniej nadzwyczajnej sesji Parlamentu Europejskiego koncentrując się na przyszłych pokoleniach, Przewodnicząca Komisji przedstawiła na posiedzeniu plenarnym instrument naprawczy w wysokości €750 miliardów w ramach wieloletniego budżetu UE.

🔴 Komisja przedstawiła również zmiany w programie prac na 2020 rok, który nada priorytet działaniom niezbędnym do ożywienia gospodarczego i zwiększenia odporności Europy.

🔴 W kolejnych krokach Parlament i Rada omówią nowe wnioski i zdecydują o ich ostatecznym kształcie w ramach zbliżających się negocjacji.
Marek Balt
Marek Balt3 dni temu
⚫️ Najszczersze kondolencje dla rodziny, przyjaciół i znajomych Andrzeja Wosika Prezesa Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców, który zmarł dziś nad ranem w szpitalu.

Andrzej był przede wszystkim moim dobrym kolegą, ale również wielkim społecznikiem. Pracował przez wiele lat na rzecz mieszkanek i mieszkańców Częstochowy jako radny SLD. W sprawach działkowców wielokrotnie rozszerzał swoje działania poza nasze miasto walcząc o ich sprawy w instytucjach centralnych w Warszawie.

Andrzeju, nigdy nie zapomnimy o Tobie i o Twoich dokonaniach, dziękuję za wszystko!
Marek Balt
Marek Balt4 dni temu
💐
Marek Balt
Marek Balt1 tydzień temu
Każdy zwierzak, zwłaszcza domowy to żywa istota zależna od człowieka. Niestety ludzie często wykorzystują swoją siłę przeciwko bezbronnym zwierzakom.
Jako Lewica chcemy, aby Polska była bardziej przyjazna zwierzętom niż jest obecnie.
Marek Balt
Marek Balt1 tydzień temu
🎥 Zapraszam do włączenia TVP INFO, występuje w programie „Pakiet wyborczy”.
Marek Balt
Marek Balt1 tydzień temu
🟢 10 działań Unii Europejskiej w walce z koronawirusem - nr 10