Marek Balt
Marek Balt7 dni temu
Pomyślne wieści z Włókniarza.
Marek Balt
Marek Balt1 tydzień temu
Kolejna propozycja która łamie Konstytucje RP.
Marek Balt
Marek Balt2 tygodnie temu
Zadawanie pytań przez dziennikarzy czy SLD popiera projekt Barbary Nowackiej dot. świeckiego państwa jest po prostu nieprofesjonalne.
Sojusz Lewicy Demokratycznej - SLD Lewica Razem od chwili powstania jest za rozdziałem państwa od kościoła za zerwaniem konkordatu, transparentnością finansów kościelnych lekcjami religii poza szkołami, likwidacją funduszu kościelnego i innych źródeł finansowania kościoła z publicznych pieniędzy. Świadczą o tym inicjatywy ustawodawcze, stanowiska, interpelacje oraz wystąpienia posłów i polityków SLD. Cieszymy się, że Barbara Nowacka dołączyła do SLD w celu wprowadzenia idei świeckiego państwa w Polsce o którą SLD walczy od chwili powstania. Jej inicjatywa pokazuje jednak, że w Koalicji Obywatelskiej PO jej pomysły nie uzyskały poparcia nawet 15 posłów i nie zostały wniesione pod obrady Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.
Marek Balt
Marek Balt3 tygodnie temu
W programie o najważniejszych wydarzeniach roku 2018 (m.in. szczyt klimatyczny COP24 w Katowicach, afera w KNF, 100-lecie niepodległości Polski, wybory samorządowe). Mówiono także o sprawach bieżących: niepodwyższeniu cen prądu, wypowiedzi Lecha Wałęsy nt. Władimira Putina, decyzji sąd...
Marek Balt
Marek Balt4 tygodnie temu
Marek Balt
Marek Balt4 tygodnie temu
Wszystkiego najlepszego.